Služby

Výroba a oprava autoplachet na veškeré typy nákladních automobilů.

 

Novým zahraničním zpsobem-svařováním-dosahujeme toho, že po přistavení vašeho vozidla, zhotovíme plachtu do jednoho dne, přesně podle konstrukce auta a to bez pomoci napínacích gum. Nová technologie výroby autoplachet odstraňuje nedostatky starších technologií a to zejména tím, že nejcitlivější místa autoplachty jsou automaticky při výrobě zdvojována dvojí vrstvou PVC. Tímto zásahem se několikrát zvýší životnost autoplachty. K výrobě jsou používány jak tuzemské tak i zahraniční materiály, které splňují i nejpřísnější požadavky na kvalitu. Hlavní předností těchto materiálů je to, že nepracují vlivem teploty a zachovávají si za jakýchkoliv povětrnostních podmínek svůj původní tvar a rozměr. K těmto autoplachtám nabízíme také veškeré bohaté příslušenství.
Vysoká profesionalita našich pracovníků, spojená se zahraničními technologiemi a tradičním českým umem, Vám zaručuje kvalitní výrobek od nás.

Plachty vyrábíme v šesti základních odstínech, nebo na požádání objednáme plachtovinu jiného odstínu dle vzorníku výrobce plachtoviny.


Moderní autoplachta, spojená s prezentací Vaší firmy na ní, Vás co nejrychleji uvede do podvědomí mnoha lidí a tím, k získání dalších potencionálních zákazníků.


Fotogalerie: Autoplachty

/album/fotogalerie-autoplachty/a-009-jpeg/
/album/fotogalerie-autoplachty/a-010-jpeg/
/album/fotogalerie-autoplachty/a-011-jpeg/
/album/fotogalerie-autoplachty/a-012-jpeg/
/album/fotogalerie-autoplachty/a-013-jpeg/
/album/fotogalerie-autoplachty/dsc01363-jpg/
/album/fotogalerie-autoplachty/dsc00869-jpg1/
/album/fotogalerie-autoplachty/dsc00870-jpg1/
/album/fotogalerie-autoplachty/dsc00872-jpg/
/album/fotogalerie-autoplachty/obraz1512-jpg/

—————